Kotvičník

Semínka kotvičníku máme v prodeji celoročně. 
Rostliny kotvičníku prodáváme od konce dubna do července.
Kotvičníková nať ze sklizně srpen 2023 je už v prodeji.

Kapusta

Kapusta hlávková
Spon: rané odrůdy 50 x 40 cm, pozdní odrůdy 60 x 50-60 cm Rané odrůdy se úspěšně pěstují na středních, propustných a dobře vyhnojených půdách pod závlahou. Pozdním odrůdám se nejlépe daří v chladnějších polohách na středních až těžších, propustných půdách dobře zásobených živinami. Kapusta je velmi náročná na hnojení a dostatečnou zálivku, zpravidla ji zařazujeme do první tratě.

Kapusta růžičková
Pro pěstování jsou nejvhodnější středně těžké hlinité humózní půdy, dobře zásobené živinami. Zařazujeme ji do první tratě. Vyžaduje dostatek živin v půdě a vydatnou zálivku, zvláště koncem léta. Předpěstované sazenice vysazujeme na záhon od poloviny června, během vegetace můžeme přihrnovat. Pro stejnoměrný vývoj růžiček se doporučuje odstranění růstového vrcholu (ulomením) koncem srpna až v září. Sklízíme podle potřeby až do zámrazu i v průběhu zimy. Z rostliny sklidíme přibližně 0,3 kg růžiček.


Kapusta krmná

V nárocích se podobá ostatním košťálovinám. Vyséváme ji přímo na záhon do řádků 40 - 50 cm vzdálených. Sklízíme postupně. Odolává i silnějším mrazům.

Je zde 8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Předzvěst

21 Kč

Raná odrůda, určená pro polní pěstování z předpěstované sadby. Hlávka je korunovitě uzavřená a odolná vůči praskání...

Výrobce: SEMO, Balení: 1 g

SEMENA

Vertus 2

21 Kč

Pozdní odrůda pro podzimní sklizně. Hlávka je ploše kulovitá, pevná, tmavě zelená s velmi silným modravým ojíněním.

Výrobce: SEMO, Balení: 1 g

SEMENA

Nero Di Toscana, kapusta listová

26 Kč

NERO DI TOSCANA "Toskánská kapusta". Silné a bujně rostoucí rostliny s bublinatými, modro zelenými listy. Výborně mrazuvzdorná, poskytuje zdravou zeleň i v chladných zimních...

Výrobce: Dobrá semena, Balení: 0,5 g

SEMENA

Casiopea

20 Kč

Polopozdní odrůda, vhodná pro postupnou sklizeň. Rostlina je vysoká 110 – 125 cm s větší vrcholovou růžicí. Tmavě zelené růžičky jsou menší, hustě nahloučené, pevné, se středním vnitřním...

Výrobce: MoravoSeed, Balení: 230 s

SEMENA

Lunet F1

46 Kč

Středně raná odrůda vysokého vzrůstu s nadprůměrným nárůstem růžiček velké velikosti tmavě zelené barvy s hladkým povrchem.

Výrobce: SEMO, Balení: 35 s

SEMENA

Danet F1

46 Kč

Polopozdní odrůda nižšího až středního vzrůstu. Díky nižšímu vzrůstu je odolnější k vyvracení. Rostliny jsou silně olistěné s mohutnou vrcholovou růžicí. Zelené až tmavě zelené listy dobře...

Výrobce: SEMO, Balení: 50 s

SEMENA

Coral mix

36 Kč

Silně vykrajované listy, na podzim při poklesu nočních teplot k 10°C se středy růžic zbarvují do bílé, růžové nebo červené barvy.

Výrobce: SEMO, Balení: 20 s

SEMENA

Kamome mix

36 Kč

Silně zkadeřené listy, na podzim při poklesu nočních teplot k 10°C se středy růžic zdrvují do bílé, růžové nebo červené barvy.

Výrobce: SEMO, Balení: 20 s

SEMENA